Народний депутат України відвідав Закарпаття (ФОТО)

Опубліковано:

   Народний депутат України Едуард Леонов, уповноважений парламентської фракції Всеукраїнського об'єднання “Свобода” в Закарпатській області провів низку зустрічей з жителями краю, отримав близько п'ятдесяти  звернень . Про це виданню “Про Захід”повідомила  прес-служба Закарпатької обласної організації ВО “Свобода

Перша зустрічвідбулась у приміщенніселищної ради с. Лозещина на Рахівщині. “Після Майдану народ навчивсяконтролювати свою владу. Починаючивідселищногоголови і закінчуючинайвищимиешелонамивлади у Києвіпотрібнозмуситивсіхполітиківорієнтуватися на народ. Як депутат буду особистокуруватизверненнягромадян і робити все можливе для якнайшвидшогоїхопрацювання та допомоги”, – зазначивдепутат-свободівець. Вінтакождоповів про хідрозглядузвернень, якійому передали раніше. Громада піднялапитаннясільськогопереїзду через колію, яку працівникизалізниці так і не відновили; йшлося про збільшеннятериторії села Лазещина, прозвучала пропозиціяініціювати на законодавчомурівнізміни до законодавстващодогірськоїмісцевости, яка дозволяла бигірським селам за спрощеною процедурою повертати свою територію; згадали й проблему місцевогосміттєзвалища, яке створює дискомфорт для жителів села, та попросили направитизвернення до екологічноїінспекції, а найважливішепитання – проблема сільської дороги.

Наступні зустрічі відбулись в місті Рахові та селі Косівська Поляна. Депутат Верховної Ради України разом з рахівчанами обговорив земельні питання, невиплати бюджетних коштів близько 400 тис.грн., допомоги багатодітним матерям, а також звернення працівників Карпатського біосферного заповідника з проханням допомогти в контролі виконання рішення зборів працівників заповідника, а саме призначення нового керівника.”Потрібно перевірити доцільність спорудження ГЕС, так як область по нижчому тарифу продає надлишкову електроенергію за кордон, зокрема, в Угорщину. Це буде стосуватися і місцевих чиновників, які блокують призначені на ремонт дороги кошти”, – прокоментував ситуацію Едуард Леонов. В Тячеві депутат отримав прохання розібратись із нелегальними “казино” та незаконною вирубкою лісу, що спостерігається по всій області.

10 липня 2014 р відбувся ряд зустрічей Едуарда Леонова із жителями Іршави та Ужгорода. На зустрічі присутні багато людей. В Іршаві піднімались питання конфлікту в с. Кушниця, де триває кількарічне протистояння між односельцями в питанні легітимності виконувача обов'язків голови. Багато питань стосувалось Довжанського Лісомисливського господарства нашого району та нарікань на роботу прокуратури, що не виконує своїх прямих функцій. В Ужгородімешканцізверталисьізконкретними проблемами й скаржилися на соціяльні та иншіслужби, які погано виконуютьсвоїфункції.

 

Про Захід