Чому дитсадку «Ластовічка» потрібен другий корпус?

Опубліковано:

Сьогодні, 11 липня, сталася, можливо, історична подія для молодих батьків Нового району. Депутати міськради погодилися принаймні розглянути питання щодо повернення другого корпусу ДНЗ №21 “Ластовічка” дітям.

Свого часу, в середині 90-х, коли дітей в мікрорайоні було значно менше, а утримувати весь комплекс було дуже важко, корпус віддали на баланс місту.

Згодом там був розташований ректорат УжДІЕП (пізніше перейменований в ЗакДУ). Коли, два ужгородські вузи об'єдналися, з'явилася надія, що корпус може повернутися садочку, адже два ректорати університету нібито не потрібні. А між тим за 15 років ситуація в даному мікрорайоні дуже змінилася. Стало значно більше будинків, які заселяють в основному молоді родини, та й просто діток в місті народжується значно більше, ніж в депресивні 90-ті. 

Втім, ситуація не така проста. Зрозуміло, що у УжНУ не горить бажанням віддавати добротне приміщення, де нині розташована бухгалтерія, а також навчальні аудиторії.

Сьогодні на засідання сесії міськради прийшли активні мами й тати, жителі Нового района. Вони попросили депутатів принаймні розглянути можливість повернення корпусу. Це б дало близько 120 додаткових місць дошкільнятам мікрорайону.       

До честі депутатів, вони погодилися з аргументацією батьків. Зокрема, депутат-ударівець Ростислав Буланов зауважив, що питання треба вирішити до кінця літа, бо коли почнеться навчальний рік, питання переселення заблокують і рішення доведеться відкласти на рік. Як варіант, мирного вирішення, він запропонував передати університету приміщення бізнес-інкубатора. Раніше ці приміщення планували переобладнати під новий дитсадок.

Віктор Щадей, в.о. міського голови, додав що про проблему знає давно та вже спільно з завідуючою дитсадку, депутатом міськради Вірою Жменяк шукав шляхи безконфліктного вирішення.

Наразі ж до процесу приєдналася вся міськрада. Депутати проголосували за те, щоб визначитися з долею дитсадівського корпусу на позачерговій сесії, яка відбудеться до осені.

Про Захід       

Про Захід