Соціум

В Ужгороді сьогодні стартували Дні енергії (Фото)

Цьогоріч вони проходитимуть до 21 червня, інформує прес-служба міськради.

На першому поверсі Ужгородської міської ради, у ЦНАПі, розгорнули виставку дитячих малюнків на екологічну тематику, відбувся і майстер-клас зі створення міні-саду в НВК “Пролісок”. Завтра у міськраді проведуть семінар для голів ОСББ про механізми фінансування проектів з тепломодернізації багатоквартирних будинків з лекцією експерта, проведуть і майстер-класи для дітей на тему “Сонячна енергія”. У четвер на площі Театральній передбачено проведення виставки “Все, що ви хотіли знати про сонячну електростанцію”, там працюватиме дитяча зона, відбудеться майстер-клас із розмальовування екоторбинок.
У п'ятницю, 21 червня, на площі Євгена Фенцика дискутуватимуть на тему адаптації міста до кліматичних зін, завершать “Дні енергії” “ЕКО-ВЕЛО-РАЙДом”.
Протягом усього тижня в Ужгороді триває й акція “Місто без поліетилену”, до неї долучилися супермаркети та торгові центри – “Ужгород П.С.Ю.” (“Вопак”), ТОВ “Дастор Ужгород”, АТ “Нова лінія”, ТОВ “Епіцентр – К”. Метою її є заохотити людей купувати продукти у багаторазову тару, а магазини – поетапно відмовитися від поліетилену.
Нагадаємо, до проведення “Днів сталої енергії” у 2019 році, крім Ужгородської міської ради, долучилися громадські організації “Екосфера”, “Щасливі діти”, ТОВ “АВЕ Ужгород”, Ресурсний центр зі сталого розвитку УжНУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 6