Соціум

На Берегівщині провели акцію «Посади дерево з батьком» (Фото)

У парку села Нижні Ремети, відбулася акція “Посади дерево з батьком”. Мета заходу – пропагування відповідального батьківства, підвищення ролі батька у родині та суспільстві та зберження навколишнього середовища, інформує ЗОУЛМГ. Акцію приурочили до Дня батька.

До акції долучилися керівник ДП “Берегівський лісгосп” Шойного Богдан, голова сільської ради Подмятніков Олександр та працівники лісового господарства ДП “Берегівський лісгосп” і звісно їхні маленькі помічники.

“Кожен захід, що проходить в рамках святкування Дня батька” має важливе значення. Сьогодні ми посадили молоді дерева – початок нового життя. Я вітаю колектив працівників лісового господарства та всіх, хто долучився до зеленої акції з цією важливою подією. Як кажуть в народі, “У дерева, посадженого дідусями, відпочивають нащадки, тому що дерево – це не тільки гілки і листя, а й тінь під деревом і небо крізь них. Тому я бажаю, щоб наші нащадки приходили в цей парк, знали, що саме тут були посаджені дерева на честь Дня батька та продовження роду”, – сказав директор Берегівського лісгоспу Богдан Шойного.

Організатори події переконані, що ця територія в майбутньому стане місцем сімейного відпочинку, де батьки будуть приємно проводити час зі своїми дітьми і спостерігати за ростом дерев. А це, в свою чергу, ще більше зблизить дбайливих батьків з дітьми. Подібні проєкт дозволяють зруйнувати стереотип про низьку залученість батька в процес виховання дитини. Проводити більше часу зі своїми дітьми, цікавитися їх життям, захопленнями і досягненнями однаково важливо, як для тата, так і для мами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

31 + = 38