Соціум

В Ужгороді відбулися збори Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України

Участь у засіданні взяли міський голова Ужгорода, голова Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України Богдан Андріїв, виконавчий директор Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України Іван Ревтій, а також міський голова Перечина Іван Погоріляк, міський голова Тячева Іван Ковач, Міжгірський селищний голова Віталій Цімбота, в.о. Чопського міського голови Михайло Чолавин, Ратівський сільський голова Тетяна Андрусь, селищний голова Великого Березного Богдан Кирлик, головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський, консультанти Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України, інформує прес-служба міськради.
Розпочали з вітального слова виконавчого директора Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України Івана Ревтія, який розповів про питання, що зараз на часі в діяльності організації. Своєю чергою, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зазначив, що влада міста радо відгукується на запити Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України і надалі сприятиме ефективному партнерству.
Крім того, присутні обговорили план роботи на друге півріччя 2019 року, назвали питання для озвучення на Дні діалогу з Урядом під час Муніципального форуму, який відбудеться вже цього місяця.
У рамках зборів провели і практикум з обговорення законодавства “Новації в містобудуванні та архітектурі, їх практичне застосування в умовах децентралізації”. Про це, а також про законодавчі аспекти управління, контролю, нагляду у сфері архітектурно-будівельної діяльності розповів головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський.
Розглянули й інші питання порядку денного загальних зборів Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України.
Нагадаємо, Асоціація міст України – всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування, що представляє позицію та захищає інтереси місцевого самоврядування, веде від імені громад діалог з органами державної влади на всіх рівнях; учасник впровадження децентралізаційної реформи в Україні. Станом на початок року до складу АМУ входить 760 територіальних громад, серед яких – 322 об'єднані територіальні громади (ОТГ). Регіональні відділення діють у всіх областях України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − = 15