В.о мера порадив активістам більше сидіти в Google

Опубліковано:

 В Ужгородській ЗОШ № 10 з угорською мовою навчання збираються облаштувати стоматологічний кабінет. Таке рішення сьогодні, 11 липня, прийняли депутати Ужгородської міської ради. Рішення  викликало непорозуміння з боку представників Громадської ради.  В. о. мера Ужгорода Віктору Щадею довелося пояснювати ужгородським активістам, що таке “Карітас”.

 Рішенням пропонується “Ужгородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 з угорською мовою навчання імені Дойко Габора передати Християнському благодійному фонду “Карітас-Закарпаття” у користування на умовах оренди приміщення позиція 9 площею 14,5 кв.м. за адресою: м. Ужгород, Православна набережна, 24 для використання під стоматологічний кабінет”.

Кабінет надали в оренду на 2 роки 11 місяців.

Як зазначила головний дитячий стоматолог області, професор УжНУ Оксана Клітинська, у кабінеті проводитиметься тільки профілактична робота. Крім того, все обладнання закуплене за разунок благодійного фонду.

Незрозуміле обурення питання облаштування стоматологічного кабінету в школі  викликало у представників Громадської ради. Її представники заявляли, що згоди батьківського комітету нема, нема погодження громади і т. д. Головуючому на засіданні секретарю ради Віктору Щадею довелося просити вибачення у професора за затягування обговорення питання і пояснювати представникам Громадської ради, що таке фонд “Карітас”: “Це всесвітньовідомий фонд. Хто не знає, наберіть в гуглі, що таке “Карітас”. Бо зараз мені доводиться просити вибачення у професора. Дайте можливість хоча б благодійникам нормально робити свою справу”, – сказав Віктор Щадей. 

zaholovok.com.ua

Про Захід