Події

Львівської митники виявили незадекларовані брендові речі вартістю близько 300 тисяч гривень (Фото)

 

Так, громадянин України, 44-річний мешканець Львова повертався з Стамбулу у Львів. Для проходження митного контролю в пункті пропуску “Львів-аеропорт” обрав смугу руху “зелений коридор”, чим засвідчив, що не везе товарів, які підлягають оподаткуванню. Однак під час візуального огляду багажу в митників виникла підозра про наявність таких товарів. Сумніви митників підтвердились, коли у валізі серед особистий речей було виявлено товар в обсягах, який згідно з п. 1 ст. 374 Митного кодексу України, перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України. Зокрема 87 одиниць одягу та взуття відомих брендів, серед яких BRIONI, ZILLI, BOSS, POLO RALPH LAUREN
тощо.

Під час усного опитування громадянин не повідомив про наявність таких товарів, проте визнав себе їх власником після митного огляду. Вартість вилученого товару згідно з представленими товарними чеками – близько 10 000 Євро.

Так, громадянин порушив встановлений Митним кодексом України порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, тобто намагався перемістити товар, що підлягає оподаткуванню при ввезенні на митну територію України.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками, передбаченими статтею 471 Митного кодексу України. Товар вилучено. Справу скерують до суду.

ДФС у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

86 − = 81