Соціум

Представлено нового керівника Держаудитслужби в Закарпатській області

Сьогодні, 21 травня, відбулося представлення нового начальника управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області Світлани Аніщенко.

Цю поважну місію виконала Голова Держаудитслужби України Лідія Гаврилова.

Участь в урочистому заході взяли голова облради Михайло Рівіс, в.о.голови облдержадміністрації Ярослав Галас, начальник Західного офісу Держаудитслужби Роман Кроляк та ін.

Лідія Гаврилова високо оцінила фаховість і досвід Світлани Аніщенко, яка до цього обіймала посаду директора Департаменту контролю у сфері закупівель Держаудитслужби України, а Світлана Вікторівна зі свого боку подякувала за довіру та запевнила, що, як і раніше, сумлінно виконуватиме пріоритетні завдання щодо зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни в області, контроль за повнотою наповнення бюджетів, запобігання і попередження фінансових порушень тощо. Також наголосила, що в управлінні працюють сумлінні, досвідчені фахівці, у чому мала змогу переконатись упродовж двох місяців відрядження у наш край. Після чого анонсувала омолодження колективу, а також навчання для органів місцевого самоврядування з актуальних питань запобігання фінансовим порушенням і дотримання фінансової дисципліни.

У своєму виступі Михайло Рівіс зазначив, що за цей час доводилось неодноразово спільно із Світланою Вікторівною розглядати актуальні питання управління Держаудитслужби в Закарпатській області, будувати плани на близьку перспективу. Тож за словами очільника облради , Світлана Вікторівна органічно влилася в колектив, вивчила специфіку нашого прикордонного краю. І оскільки добре знається на справі, то це дає підстави стверджувати, що із її приходом в область зростатиме роль і авторитет служби, а це повинно надихати колектив на нові успіхи у праці.

Ярослав Галас наголосив, що Закарпатському управлінню пощастило з новим керівником, бо вона –ініціативна, досвідчена і відповідальна.

На завершення урочистостей Світлані Аніщенко вручено посвідчення керівника управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області.

Прес-служба Закарпатської облради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

92 − = 82