Події

Підтоплене Прикарпаття: наслідки стихії (Фото, відео)

 

Упродовж двох тижні негода не вщухала на Прикарпатті і затопила чимало районів. серед найбільш постраждалих –  Ямниця, Микуличин, Яремче, Рогатинщина, Калуш.

За інформацією У ДСНС України у Івано-Франківській області, вночі, 16 травня, в селі Ямниця внаслідок підняття рівня води в річці Павельче затопило близько 300 дворогосподарств з житловими будинками (висота рівня води в будівлях від 20 до 100 см).

У п'ятницю, 17 травня, о 21.15 через сильну зливу піднявся рівень води в річці Нерисний в селі Микуличин. Підтоплено орієнтовно 50-60 житлових будинків, де проживають 200-250 чоловік.

Станом на 21:40 17 травня в селі Микуличин Яремчанської МР найскладніша ситуація спостерігалася на двох ділянках: 
І- за попередньою інформацією, на вулицях Грушевсього та Горби підтоплено орієнтовно 90 дворогосподарств з житловими будинками (рівень води в будівлях від 10 до 30 см), жителі самостійно залишили свої домівки та перейшли до родичів. Станом на 06:00 18 травня внаслідок вжитих заходів з водовідведення та самостійного сходу води залишаються підтопленими 35 дворогосподарств з житловими будинками.
ІІ – участок Країще, водою зруйновано частину автомобільної дороги протяжністю 800 м, внаслідок чого відсутнє транспортне сполучення з частиною населеного пункту (орієнтовно 600 житлових будинків). Зруйновано один дерев'яний міст та підмито бетонні опори на двох мостах через потічок “Мересний” на участку Країще та підмито бетонні опори моста на участку Погар. Для розчищення русла потічка “Мересний” залучено один екскаватор.
Жертв та потерпілих немає. 

Вчора, 18 травня о 18.07 годині в ОКЦ У ДСНС в області поступило повідомлення про те, що в місті Калуш внаслідок випадання сильних опадів у вигляді дощу, піднявся рівень води в місцевому потічку.

Вчора, 18 травня в селі Вишнів, Рогатинського району внаслідок сильного дощу відбулося підтоплення частини населеного пункту.

 Гірські рятувальники Прикарпаття оприлюднили у соцмережах відео затопленої Франківщини. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 7 = 2