Соціум

Рівняни сплатили майже 219 мільйонів гривень єдиного податку

 

Упродовж січня-квітня 2019 року спрощенці Рівненщини перерахували до місцевих бюджетів області  майже 218,8 мільйонів гривень єдиного податку,  надходження перевищили минулорічні 39,9  мільйонів гривень. Про це інформує перший заступник начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук.

„За підсумками діяльності 4-х місяців спрощенці демонструють стабільне зростання податкових надходжень. Так, юридичні особи 3 групи сплатили 30,9 млн. грн., що на 4,6 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року, сільськогосподарські товаровиробники додали місцевим бюджетам 31,6 млн. грн.,  що на 1,9 млн. грн. більше ніж торік. Найбільший приріст за фізичними особами – майже 34 млн. грн. проти минулого року”, – наголошує Анатолій Клячук.

Він додає, що єдиний податок – серед стабільних джерел наповнення місцевих бюджетів області. Саме тому створення комфортних умов для розвитку та роботи підприємництва у регіоні є у пріоритетах діяльності виконавчої влади, місцевого самоврядування та фіскальної служби області.

ГУ ДФС у Рівненській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 6 =