Події

У квітні жителі Львівщини здали в поліцію 242 одиниці зброї та 62 спеціальні засоби

 

З 1 по 30 квітня у Львівській області проходив місячник добровільної здачі зброї, під час якого кожен міг здати в правоохоронні органи зброю, вибухівку, боєприпаси та спецзасоби, що зберігалися без належних дозволів, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності, інформує поліція Львівської області.

Так, громадяни добровільно здали у поліцію 242 одиниці зброї та 21 238 боєприпасів.  З них:

– нарізної армійських зразків – 29;

– мисливської нарізної – 22;

– мисливської гладкоствольної – 153;

– холодної – 35.

Мешканці області здали 62 одиниці спецзасобів (46 газових пістолетів та револьверів і 16 пристроїв травматичної дії). Також поліцейським передали 6 снарядів, 7 мін, 4 гранати та 15 запалів.

Зараз вирішується питання про звільнення від кримінальної відповідальності 15 громадян, які добровільно здали вогнепальну зброю, за її незаконне зберігання.

“Мешканці Львівщини з різних причин тримають вдома зброю без оформлення відповідних дозволів. Щоб уникнути відповідальності за це, найкраще і найпростіше – здати її правоохоронцям у місячник добровільної здачі. Протягом нього особа, яка звернулася у поліцію, звільняється від покарання за незаконне зберігання зброї. Крім цього, після відповідних перевірок її можна зареєструвати на себе і в подальшому користуватись на законних підставах”, – повідомив начальник відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Віктор Катерина.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − = 5