Соціум

На КПП «Краківець – Корчова» відбулась робоча зустріч експертів митних та прикордонних служб України та Польщі

 

Учасники зустрічі обговорили створення тимчасової інфраструктури для оформлення легкового автотранспорту та автобусів у пункті пропуску “Краківець – Корчова”.

Начальник Львівської митниці ДФС проінформував присутніх про проект створення тимчасової дороги від точки з'єднання автомобільних доріг М10/А4 вздовж кордону за межами будівельного майданчика будівництва ділянки для оформлення легкового автотранспорту і автобусів в пункті пропуску “Краківець” в існуючий пункту пропуску. Зазначив, що на сьогодні українською стороною розроблено схему генплану, виконана геодезична зйомка, виготовляються окремі креслення та кошториси, розпочато підготовчі роботи на об'єкті. Термін будівництва – 3 місяці з початку фінансування.

Також польським експертам запропонували на період будівництва ділянки узгодити характер транспортних перевезень, розділивши рух легкового автотранспорту і автобусів.

Питання розмежування руху легкового автотранспорту і автобусів на період будівництва ділянки буде додатково опрацьовано і розглянуто на наступній зустрічі у травні цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 6 = 4