Соціум

Керівництво Львівської митниці ДФС провело виїзну робочу зустріч

 

На території митного поста “Західний” керівництво Львівської митниці ДФС провело виїзну робочу зустріч з митними брокерами і декларантами, інформує ГУ ДФС у Львівській області.

Мета зустрічі − обговорення і вирішення актуальних питань митного оформлення товарів та транспортних засобів. Зокрема обговорили питання визначення коду товару за УКТ ЗЕД, подання та супровід документів на отримання погодження митної вартості, підтвердження коду товару, інші операції, необхідні для митного оформлення та контролю.

Керівництво митниці наголосило на необхідності  і важливості взаємодії митниці із митними брокерами і декларантами при митному оформленні.

Зустріч пройшла у конструктивному руслі, її учасники змогли знайти порозуміння з найбільш актуальних питань митного оформлення, засвідчили готовність до подальшої плідної співпраці.

Довідково

Законодавство України визначає митного брокера як підприємство, що надає послуги з декларування товарів, які переміщуються через митний кордон України.

Митні брокери в усіх країнах світу займаються митним очищенням експортних та імпортних перевезень. Робота брокера пов'язана із заповненням різних дозвільних документів у паперовому та електронному вигляді, розрахунком необхідних мит і спрощенням спілкування між органами державної влади, експортерами та імпортерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 4 =