Соціум

Рівненщина додатково отримала майже три мільйона гривень

 

Як повідомили  в Головному управлінні ДФС у Рівненській  області за три місяці поточного року 1471 мешканців області самостійно задекларували  доходи, отримані у 2018 році, з них 12 осіб які отримали у минулому році доходи понад 1 мільйон гривень. Згідно поданих декларацій, громадяни задекларували  367,8 млн. грн. доходів, з яких  підлягає сплаті 6,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 1,3 млн. грн. військового збору. На сьогодні до бюджету надійшло  2908,7 тис. грн. ПДФО та 664 тис. грн.  військового збору.

Правом на податкову знижку  вже скористалися 1693 платників податку. Їм буде повернуто 3,7  млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Нагадаємо, що з 1 січня 2019 року триває кампанія декларування доходів громадян. Так, обов'язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік виникає у тих громадян, які протягом минулого року отримували доходи, що підлягають оподаткуванню від осіб, які не є податковими агентами, у вигляді: вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна; доходів від операцій з продажу (обміну) об'єктів рухомого та/або нерухомого майна; доходів від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм); інвестиційного прибутку; іноземних доходів, тощо.

Кампанія декларування доходів, отриманих у 2018 році триває до 2 травня 2019 року. Декларацію про майновий стан і доходи громадяни зобов'язані подати до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси. Для громадян, які мають право на податкову знижку термін подання декларації – до 31 грудня 2019 року, інформує ГУ ДФС  у Рівненській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

78 + = 84