Соціум

В Ужгороді відбувся ярмарок вакансій (Фото)

 

Черговий ярмарок вакансій – сьогодні в Ужгородському національному університеті. Представники понад десятка підприємств та установ на зустрічі зі студентами інформували своїх потенційних працівників про вимоги та умови праці.

Від імені Ужгородського міського голови Богдана Андріїва його заступник Олександр Білак привітав присутніх і підкреслив, що такі ярмарки стали традиційним продовженням спільних ініціатив міськради з УжНУ. Як приклад навів торішнє відкриття літнього університету, де учні та випускники шкіл могли ознайомитися з підрозділами вишу, обрати де вчитися. Згадав і про можливість стажування студентів в Ужгородській міській раді.

Проректор із науково-педагогічної роботи УжНУ Ігор Король зазначив, що університет – це не тільки лекції та лабораторні, а й розуміння молоддю того, де набуті знання можна реалізовувати, уявлення про перше робоче місце, тож цьому і сприяє нинішній захід.

Директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич додав, що зараз у краї є близько півтори тисячі вакансій. Запевнив, якщо любити свою роботу, бути високопрофесійними, то висока заробітна плата – реальність і в Україні.

Молоді люди активно цікавилися у працедавців, які вакансії вони пропонують, брали проспекти з пропозиціями, спілкувалися із працівниками центру зайнятості, інформує прес-служба міськради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

55 + = 62