В Ужгородській міськраді сьогодні буде гаряче

Опубліковано:

 Відразу кілька мітингів очікується сьогодні на засіданні Ужгородської міськради, яке розпочнеться в 10:00. 

Зокрема, запланований мітинг проти різкого підвищення тарифів на водопостачання. Нагадаємо, віднедавна вартість вода в Ужгороді становить майже 12 гривень, що майже вдвічі дорожче, ніж в більшості міст України.
Незадоволені містяни також ростом ціни на проїзд в міському маршрутному транспорті. Нагадаємо, в середу члени виконкому проголосували за підняття ціни за проїзд аж до трьох гривень, пішовши на поводу в перевізників та проігнорувавши позицію містян. 
Крім того, сесію відвідають батьки маленьких дітей з мікрорайону “Новий район” Ужгорода. Вони проситимуть міськраду посприяти в тому, щоб повернути корпус дитячому садочку №21 “Ластовічка”. Колись, в середині 90-х, цей корпус віддали місту і зрештою там був влаштований ректорат вузу Федора Ващука. 
З об'єднанням вузів у батьків виникла надія, що корпус повернуть дітям, однак і нове керівництво університету, схоже, не горить бажанням віддати приміщення. Тож люди хочуть публічно попросити владу допомогти їм. Нагадаємо, Новий район” – найбільший мікрорайон Ужгорода, тому відчуває різку нестачу місць в дитсадках.      
 
Про Захід
Про Захід