Події

Працівники Львівської митниці ДФС викрили підроблені документи на автомобіль

Працівниками Львівської митниці ДФС виявлено випадок, коли громадянин подав до митного контролю документи на автомобіль, який не був зареєстрований в жодній європейській країні. Зокрема, до митного контролю було подано документи на автомобіль 2012 року випуску “MERCEDES-BENZ SPRINTER 313 CDI”. Згідно з поданими до митного контролю документами їх продавцем є канадська компанія, а покупцем – одне із товариств з обмеженою відповідальністю м. Луцька. Також подано свідоцтво про реєстрацію цього автомобіля у Республіці Австрія.

Однак, на підставі відповіді митних органів Республіки Австрія на запит Львівської митниці ДФС встановлено, що цей автомобіль ніколи не був зареєстрований в Республіці Австрія, а свідоцтво про реєстрацію є підробленим.

Крім цього, компетентними органами Республіки Австрії не встановлено фактів експорту чи імпорту зазначеного транспортного засобу.

Таким чином, керівник канадської компанії відправив на митну територію України транспортний засіб і як підставу для його переміщення та митного оформлення подав органу доходів і зборів підроблені документи. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Складено протокол про порушення митних правил. Справа буде скерована до суду.

ДФС у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

39 − = 33