Соціум

Франківські журналісти отримали від місцевої поліції спеціальні жилети

 

Майже півсотні журналістів і місцевих мешканців прийшли на зустріч з начальником поліції області Володимиром Голубошом. Темою заходу стала “Відповідальність за перешкоджання журналістській діяльності”.

28 березня в громадському ресторані “Urban Space 100” зібралися поліцейські, журналісти і франківці задля того, щоб обговорити ті питання, які стосуються журналістської діяльності. Головний поліцейський Прикарпаття зауважив, що це питання стосується не тільки ЗМІ, а й кожного громадянина. Адже останній повинен чітко знати про перешкоджання журналістській діяльності і що такі дії караються законом. Прикарпатські поліцейські відкриті до діалогу, саме тому, щоб мінімізувати проблемні питання між ЗМІ і поліцією у сфері комунікації вирішили зустрітися.

Володимир Голубош каже, що проблема з завершенням досудового розслідування стосовно журналістів не тільки на Івано-Франківщині, а й в Україні зокрема. Нагадав ті статті, які стосуються журналіста і вручив пам'ятки з витягами із закону. Також проінформував щодо відкритих проваджень стосовно представника ЗМІ в області. Так, з 2013 року поліцейськими відкрито 12 справ, але всі вони були закриті за відсутністю складу злочину. Володимир Голубош пояснив усі причини закриття справ.

Начальник поліції області відповів на запитання журналістів і вручив кожній присутній редакції спеціальний жилет з написом “Преса” для того, щоб журналіста можна було ідентифікувати на масових подіях, де велике скупчення громадян. Саме це є важливим моментом, адже не кожен громадянин знає, проти кого вчиняє правопорушення.

 © Івано-Франківська область: https://if.npu.gov.ua/news/zagalna-informacziya/nachalnik-policziji-oblasti-volodimir-golubosh-zustrivsya-z-frankivskimi-zhurnalistami-i-vruchiv-speczialni-zhileti/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

45 − 43 =