За що ужгородці мітингуватимуть сьогодні?

Опубліковано:

 Завтра вранці в Ужгороді відбудеться мітинг проти підвищення цін на водопостачання в обласному центрі Закарпаться. Початок протесту в 10:00 перед будівлею міськради. Жителі міста обурені підняттям цін на 80% при цьому якість послуг залишається колишнім, і для міста європейського зразка явно не дотягує. Плюс до всього люди отримують воду низької якості і за графіком, що не принятно для життя людей у ​​місті. Крім усього цього люди повинні платити за воду, в той час як більше 50% води зрошує землю через зношених водопровідних труб.

Головні вимоги активістів наступні:

1. Сесія міської ради має звернута до Національної КОМІСІЇ, що здійснює державне регулювання у сферу комунальних послуг, з Вимогами скасувати Постанову № 662 від 13.06.2014 “Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП” Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода “, як таку, що НЕ відповідає реальному розрахунку, чимм спричинили хвилю громадського невдоволення.

2. Сесія міської ради повинна Прийняти решение про створення Відкритої робочої групи Із Залучення фахівців (сторонніх експертів та Громадського діячів) для перевіркі поданих індивідуальних Водоканалом у Нацкомісію розрахунків, згідно якіх БУВ встановлений непрійнятній тариф. На годину роботи КОМІСІЇ ціну на водопостачання та водовідведення в місті Залишити без змін. 

 
Джерело: Ужгород Інфо
Про Захід