Нічний рейд по АВС в Ужгороді дав результати

Опубліковано:

Склали три адмінпротоколи та хочуть закрити одне ABC.

Як розповів керуючий справами виконкому, вчора у період з 19.00 до 23.00, на виконання доручення в.о. міського голови Віктора Щадея, було організовано вечірній рейду – відпрацювання ABCшок починаючи з центру і до р-ну “України”.

Участь у ньому брали працівники ужгородської міської кримінальної міліції та служби у справах дітей міськради.

Результат не забарився. Під час перевірки було виявлено 3 адмінправопорушення, а саме один факт паління неповнолітнім у громадському місці та два факти продажу цигарок неповнолітнім в ABC на Корзо (стаття адмінкодексу встановлює стягнення від 850 до 1700 гривень).

На порушників було складено 3 адмінпротоколи, які після відправлення їх міліцією до міськради будуть розглянуті на адмінкомісії виконкому.

Крім того, по ABC на Корзо, де продали цигарки неповнолітнім, буде ініційоване питання скасування виконкомом підтверджень на торговельну діяльність та цілодобовий режим роботи.

Також про цю ABC та цигарки буде повідомлено податкову, яка вправі скасувати за таке правопорушення ліцензію на торгівлю алкоголем та тютюном та накласти додаткові штрафні санкції до 8000 гривень.

“Я глибоко переконаний, що тільки так ми відучимо наших підприємців порушувати Закон і продавати тютюн і алкоголь неповнолітнім і ужгородці стануть здоровою складовою української нації!”, – зауважив пан Волосянський.

Мукачево.net

Про Захід