Соціум

Закарпатські рятувальники підписали меморандум про співпрацю з органами виконавчої влади та громадськістю

Закарпаття – туристичний край, який щороку для себе відкриває все більше і більше  туристів. Кількість бажаючих помилуватися Карпатами, покататись на лижах чи сноуборді, відчути лікувальний ефект від бальнеологічних процедур та й просто відпочити думками на Срібній Землі, постійно збільшується. Отож, на часі питання щодо безпеки, комфорту та якості надання послуг туристично-рекреаційною галуззю. Ця робота 
безпосередньо стосується й рятувальників Закарпаття, адже ця зима стала своєрідним випробуванням для підрозділів гірської пошуково-рятувальної служби. Так, з початку 2019-го в  горах було надано допомогу 166 громадянам, з яких 150 осіб отримали першу долікарську допомогу. 
Тож сьогодні, 19 березня, в малому залі Закарпатської ОДА відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між Управлінням ДСНС України у Закарпатській області,  Департаментом економічного розвитку та торгівлі й Громадською радою при Закарпатській облдержадміністрації.
Для подальшого сприяння розвитку туристичної галузі на Закарпатті та відповідно до цього документа, передбачається розробка відповідних нормативних актів, які регламентуватимуть обов'язкову реєстрацію туристів перед виходом у гори. Це питання останнім часом є приоритетним для забезпечення безпеки відпочивальників. Також наголошувалося на формуванні й розвитку руху громадських рятувальників, які будуть активно залучатися для допомоги туристам на місцях. 
Учасники зустрічі були одностайні, що реалізація даної угоди буде дієво працювати на покращення туристичного потенціалу регіону.

У ДСНС України у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 1 =