В Ужгороді стартував проект «Відкриті лекції топ-менеджерів для студентів УжНУ»

Опубліковано:
Питанням усвідомлення власного вибору, визначення місії та побудови кар'єри присвячена перша лекція у рамках проекту “Відкриті лекції топ-менеджерів для студентів УжНУ”, ініціатором та організатором якої виступило Об'єднання роботодавців Закарпаття. Метою проекту, який стартував 14 березня в Ужгородському національному університеті, є інтеграція студентів в практичний курс менеджменту та підприємництва з ціллю формування нової генерації професіоналів та збереження кадрового потенціалу у регіоні.
 
Лекція відбулась у форматі цікавої та жвавої дискусії за участі студентів та викладачів економічного факультету та факультету міжнародних економічних відносин. Першу лекцію провів топ-менеджер із 30-літнім досвідом роботи у сфері управління та реалізації інвестиційних проектів, голова Об'єднання роботодавців Закарпаття  Володимир Панов.
 
Значну частину лекції було відведено визначенню власної місії та реалізації себе у майбутньому. Успішний бізнесмен та СЕО акцентував на важливості усвідомлення власного  вибору та здобуття тих знань, які допоможуть у досягненні своїх цілей.  
У рамках лекції йшлося також про можливість професійної реалізації в Україні, як і  у будь-якій іншій країні світу. Для окреслення перспектив кар'єрного зростання лектор запропонував взяти за основу квадрант Роберта Кіосакі, в якому визначено чотири шляхи досягнення кар'єрного успіху: робота в корпорації, робота на себе, власник бізнесу та інвестор. “Важливо визначитись у якому квадранті наразі ви можете  максимально себе реалізувати. Працюючи, варто заощаджувати кошти для реалізації власних бізнес-проектів та майбутнього інвестування. Коли досягли певного рівня, можете перебувати в кількох сегментах одночасно.  Вершина – це коли ви інвестори, до цього треба прагнути”, – зазначив Володимир Панов.    
“Навіщо я все ж таки вступив до університету?” – заключне  питання лекції, яке  викликало жваве обговорення серед студентів. 
 
З метою максимальної взаємодії з аудиторією в кінці заходу проведено інтернет-опитування для врахування думок та побажань студентів при підготовці до наступної лекції.      

За переконанням ініціаторів проекту, поєднання навчальної програми університету і  практичного досвіду успішних менеджерів, бізнесменів, СЕО дозволить студентам трансформувати отримані знання і навики у реальні прагнення та дії досягти висот у кар'єрному та особистісному зростанні. 

Об'єднання роботодавців Закарпаття в подальшому організовуватиме зустрічі для студентів Ужгородського національного університету з новими цікавими спікерами.

Про Захід