Соціум

Ужгородців просять обрати місце для для розміщення монументу жертвам Голодоморів

 

Прес-служба  міськради проінформувала про публічні консультації з цього приводу. І запрошує зробити містянам свій вибір на офіційному сайті у рубриці “Публічні консультації” (http://rada-uzhgorod.gov.ua/publichni-konsultatsiyi/) або ж на сайті vdmk.org/9211, або SMS “9211 (пробіл) номер відповіді” на номер 093-177-0035.

Пропонуються до розгляду такі варіанти:

1. наб. Незалежності (Медичний факультет УжНУ)
2. вул. Тиха (підніжжя Кальварії)
3. вул. Капушанська (цвинтар) 
4. пл. Дружби Народів (Ротарі-парк)
5. вул. Шевченка (Парк святої Тетяни)
6. вул. Героїв (Пагорб Слави)

Нагадаємо, 24 листопада 2018 року, до Дня вшанування жертв Голодоморів на набережній Незалежності поблизу медичного факультету УжНУ було відкрито пам'ятник “Свіча пам'яті”. 
Встановлення цього монументу викликало жваву дискусію серед ужгородців щодо художнього вираження ідеї та відповідності обраного місця для належного вшанування жертв Голодоморів. 
Науково-художня рада при виконавчому комітеті Ужгородської міської ради, розглянувши вимогу 268 ужгородців, які підтримали електронну петицію, запропонувала обрати інше місце для розміщення монументу жертвам Голодоморів та винести це питання на публічні консультації.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об'єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО “ВГО “Інститут “Республіка”. Проект “Задай курс владі” впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) та Ужгородської міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 17 = 22