Культура

Ужгородські бібліотекарі вшанували Кобзаря (Фото)

 

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Напередодні  вшанувані пам'яті Тараса Шевченка , Ужгородська  центральна міська  бібліотеки провела  літературний вечір “Колись далекі ті слова, знов задзвенять Кобзарською струною”.

         Під тиху музику бандури ведучі вечора  бібліотекар Анастасія Сачавська та студентка Ужгородського коледжу культури і мистецтв Марія Поляк, розповіли  студентам Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора про жінок, яких кохав поет  і  їхній вплив на життя Великого Пророка. Історія зберегла імена коханих поета. Не завжди жінки Шевченка залишали слід в його поезії, проте, не можна сказати, що вони не залишили свій слід в творчості Тараса, так само як  і у його житті.

Учасниці народної студії поезії “Чарівне слово” – Ужгородського міського  центру дозвілля-будинку культури (керівник Наталія Дубініна) Даніелла Якобчук  та Марина Поляк  декламували вірші  Т. Шевченка “Дівичії ночі” та “У нашім раї на землі” . 

Тарас Шевченко любив і вірив своїй землі,  вірив у її Воскресіння і залишив нам свій “Заповіт”, який продекламувала бібліотекар Лейла Мамедова.

 Інформацію підготувала:

бібліотекар І категорії Ужгородської ЦМБ

Андріана Гузак 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 1 =