Спорт

В Ужгороді відбудеться міжнародний турнір із боксу «Uzhhorod challenge 2019»

 

Цієї п'ятниці, 8 березня, в ужгородському спорткомплексі “Юність” стартує дводенний міжнародний турнір із боксу “Uzhhorod challenge 2019”, який збере понад сотню спортсменів з усієї України, а також із Німеччини, Угорщини та Словаччини.

За офіційним регламентом, змагання розпочнуть о 9.00 із зважування учасників, далі проведуть двобої в різних вагових категоріях. О 12.00 відбудеться урочисте відкри

ття з парадом учасників денного турніру, зокрема боксерів з Донецької, Запорізької, Івано-Франківської та Закарпатської областей, а також команд з Німеччини, Угорщини та Словаччини. О 19.00 зважуватимуть боксерів вечірнього турніру, відбудеться фотосесія бійців “face to face” категорії “Елітні боксери” (19+).

Другого дня, 9 березня, о 10.00 стартують фінальні двобої денного турніру, а в 15.00 – урочисте нагородження призерів. О 19.00 розпочнеться вечірній гала-концерт, а також офіційне відкриття категорії “Елітні боксери”, у якій у десяти двобоях змагатимуться команди з Німеччини та України. Анонсують і виступи танцювальних колективів.

Ужгородська федерація боксу запрошує представники ЗМІ та всіх поціновувачів боксу. Вхід на турнір вільний, інформує прес-служба міськради.

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

50 + = 53