Валерій Пацкан побував у Слов’янську

Опубліковано:

 Про це народний депутат написав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. Пропонуємо вам текст: 

Трохи про Слов'янськ, як підсумок вчорашнього дня

Перше і головне – місто в безпеці і повністю під контролем нашої армії, хоча вночі ще інколи чути віддалені постріли. Друге, теж важливе – у місто повертаються люди. 

Багато роботи у саперів, вони щодня розміновують чи перевіряють по кілька приміщень, які “любязно” начиняли вибухівкою терористи для “свого міста”. Поки що у місті нема води, хоча відновлюють водогони досить активно і вода буде у мешканців до кінця тижня. З світлом трохи краще, вже встигли відновити постачання у кількох районах. Запустили хлібозавод і вже навіть відновили роботу кількох міських маршруток. Запрацював мобільний зв'язок, поки що не стійко, але якось вже можна телефонувати. 

Вже вчора мешканці міста отримали на картки пенсії і соцвиплати. Процес пішов, і сьогодні, максимум завтра, запрацюють виплати і через пошту. З проблемного, поки що є критична ситуація з медикаментами, яких не вистачає, особливо для людей, яким ліки потрібні систематично, щодня.

І найголовніше – люди. Переважна більшість щасливі з того, що у місто повернувся мир. Вони з симпатією ставляться до наших військових, вітають і дякують хлопцям. Частина ще розгублена і потребує як мінімум спілкування. З ними треба говорити, треба пояснювати, треба казати їм правду, бо переважну більшість людей тут роками цинічно дурили. Сьогодні у них є багато що розповісти, особистого, наболілого. І з ними треба говорити, треба їх вислухати, зрозуміти їхню біль, переживання і настрої. Це наші люди, це наше місто, це наша країна, яку ми будемо будувати разом.

 

Про Захід