Соціум

Щодо забезпечення земельними ділянками родин загиблих учасників АТО

 

Від початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їхні сімей Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області та органами місцевого самоврядування регіону було надано 97 дозволів на розроблення документації із землеустрою (з них Головним управлінням – 51 дозвіл на земельні ділянки загальною площею – 23,2632 гектара, а саме: для ведення садівництва – 25 земельних ділянок загальною площею 1,5332 га, для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд – 3 ділянки загальною площею 0,23 га, для ведення особистого селянського господарства – 23 ділянок загальною площею 21,5 га.
За цей період до розпорядників земель із заявами (клопотаннями) про отримання земельних ділянок на території Закарпатської області звернулись 90 громадян, що є близькими родичами загиблих військовослужбовців. Із загальної кількості ділянок, щодо яких прийнято рішення про надання дозволу (97) 35 земельних ділянок загальною площею 16,457 га передані Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області та органами місцевого самоврядування області у приватну власність сім'ям загиблих учасників АТО.
Зокрема, на Ужгородщині 14 сімей загиблих учасників антитерористичної операції отримали накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок на території Ужгородського району для ведення особистого селянського господарства (по 2 га) та садівництва (по 0,12 га). 
“Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області сприяє у виділенні земельних ділянок членам родин загиблих військовослужбовців. Оскільки сім'ї загиблих мають право на отримання земельних ділянок, ми маємо їх ними забезпечити, – зазначила начальник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Світлана Мельничук. – Наразі землевпорядна служба області здійснила підбір земель сільськогосподарського призначення, які можуть бути передані вищевказаній категорії громадян безоплатно у власність, та оновила перелік земель, що можуть бути надані учасникам АТО”.
Довідково: 
Спеціалісти землевпорядної служби області надають всебічну допомогу учасникам антитерористичної операції та членам родин загиблих учасників АТО при складанні клопотань щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність та в межах законодавства надає консультативну допомогу щодо подальшого оформлення права власності на земельні ділянки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

72 − = 67