Події

Ужгородська поліція проводить перевірку за фактом імовірної спроби підкупу виборців

Правоохоронці перевіряють достовірність повідомлення про підготовку до фальсифікації виборів на Закарпатті

До поліції Ужгорода з заявою звернувся представник одного з кандидатів на пост Президента України. За повідомленням заявника, він отримав інформацію, що двом ужгородцям зателефонували невідомі, які пропонували грошову винагороду за надання свого голосу під час виборів Президента України за одного з кандидатів. Особи представилися співробітниками виборчого штабу. Заявник зазначив, що ці телефонні дзвінки та протиправні пропозиції невідомих осіб носять провокативний характер.  

Станом на тепер співробітники Ужгородського відділу поліції проводять перевірку за даним зверненням. У випадку, якщо факт пропозиції підтвердиться, відомості про подію у терміновому порядку будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікацією статті 160 Кримінального кодексу України, тобто підкуп виборця. 

Поліція Закарпаття залишається поза політикою. Правоохоронці докладуть максимум зусиль для того, щоб запобігти будь-яким махінаціям під час волевиявлення громадян та забезпечити прозорий процес виборів Президента. 

Водночас, закликаємо громадян негайно повідомляти про відомі Вам факти порушення виборчого законодавства на лінію “102”.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 © Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області : https://zk.npu.gov.ua/news/Informacziya/uzhgorodska-policziya-provodit-perevirku-za-faktom-imovirnoji-sprobi-pidkupu-viborcziv/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 83 = 85