Соціум

На Воловеччині планується відтворити понад 76 гектарів лісового фонду

 
Цьогорічна рання весна спонукає працівників лісогосподарських підприємств Закарпаття до напруженого графіка роботи. На лісових просторах треба вчасно закрити вологу, подбати про готовність ґрунтообробної техніки, про якісні насіннєві фонди і їх ефективне використання, підготовку ґрунту для створення захисних лісових насаджень тощо.
 
Усвідомлюючи високу відповідальність за вчасне і ефективне лісовідновлення, працівники Воловецького лісового господарства вже готуються до весняного лісовідтворення.
 
Відтак на базі Воловецького держлісгоспу було проведено нараду з погодження і обґрунтування проектів лісових культур, плантацій та природного оновлення на 2019 рік, які представили на розгляд лісокультурної Ради головні лісничі та інженери з лісовідновлення державних підприємств. Захищалися також працівники Воловецького держлісгоспу.
 
Цей своєрідний захист проектів лісокультурної діяльності держлісгоспів на 2019 рік відбувався в атмосфері всебічного і ґрунтовного аналізу найважливіших проблем під час проведення лісокультурних робіт, лісовідновлення та природного оновлення масивів, які необхідно вирішити в нинішньому році, зробивши, до того ж, вагомий внесок і на перспективу.
 
Як повідомив директор Воловецького держлісгоспу Василь Росол, цього року планується відтворити понад 76 гектарів лісового фонду, з них лісових культур 24,4 гектара і сприяння природному поновленню 51,8 гектара. Всього планується використати 228 тисяч штук саджанців, з них бука – 170 тисяч, ялиці білої – 47 тисяч та інші деревні лісоутворюючі породи Воловецького району.
ЗОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 − = 26