Соціум

В Ужгород привезли копію Томосу (Фото)

 

Сьогодні, 7-го лютого, у атріумі Закарпатської обласної держадміністрації представили копію Томоса про автокефалію Української Православної Церкви. Копію документу було створено на прохання єпископа Ужгородського і Закарпатського УПЦ Варсонофія, який і презентував її присутнім.

“Мені сьогодні двічі приємно перебувати тут разом з вами, адже це частинка багатовікової історії, документ, який чекали більше тисячі років наші земляки-українці, багато з них і життя своє віддали за незалежність української церкви, – відомі єпископи, духовенство, миряни, сьогодні і вони, напевно, на небі торжествують. Адже історична справедливість для української церкви відбулася. І от сьогодні найбільш вірогідна копія Томосу прибула на Закарпаття. Я радію від того, що кожен закарпатець зможе побачити і доторкнутися до цієї історії”, – відзначив єпископ Варсонофій. 

З Ужгорода документ відправиться по усім парафіям Закарпаття, де його зможуть побачити всі охочі.

Окрім того, під час заходу владиці, який є капеланом 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, вручили найвищу відзнаку обласної адміністрації “За заслуги перед Закарпаттям”.

“Про Захід”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + = 7