Внесено зміни до обласної програми розвитку регіональної вищої освіти

Опубліковано:

В обласну “Програму розвитку регіональної вищої освіти на 2013 – 2017 роки” депутати облради внесли зміни. Про це “Про Заходу” повідомола прес-служба облради
Необхідність прийняття рішення про внесення змін і доповнень до обласної програми розвитку регіональної вищої освіти на 2013 – 2017 роки обумовлено потребами регіонального ринку праці. Протягом останніх років відкрито ряд спеціальностей як технічного, так і гуманітарного спрямування, а це в свою чергу потребує належно обладнаного аудиторного фонду.
У 1989 році в УжНУ розпочато будівництво навчально-лабораторного корпусу загальною площею 11 900 кв.м. Нині готовність об'єкта становить 70%. У корпусі крім аудиторного фонду планують облаштувати приміщення для перенесення понад 530 тис.екземплятів книг, з яких 20 тис. унікальних стародруків бібліотеки УжНУ, що зараз знаходиться в будівлі Мукачівської греко-католицької єпархії по вул. Капітульній. Для завершення будівництва та вводу корпусу в експлуатацію пропонується залучити кошти і міжнародних фінансових установ, зокрема, Вишеградського фонду та інших джерел та обласного бюджету. Зазначений проект обговорювався і був схвально сприйнятий представниками Міністерств закордонних справ Словаччини, Угорщини, Чехії та Польщі під час їх недавніх візитів на Закарпаття.
Депутати внесли зміни до освітянської програми. Так, цьогоріч планується виділити з обласного бюджету півтора мільйона гривень на статтю видатків “забезпечення проведення капітального ремонту, реконструкції, виготовлення проектної документації, придбання будівельних матеріалів, обладнання”. Ще півтора мільйона буде залучено з інших джерел фінансування.
Програмою передбачено фінансування проекту і в наступні роки.

Про Захід