Ужгородський ЦНАП інформує про нові тарифи адміністративного збору

Опубліковано:

 

Із 1 січня 2019 року відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1921 гривня та розмір мінімальної заробітної плати – 4173 гривні, у зв'язку з чим розмір адміністративного збору за надання послуг становитиме:

1. Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання-перебування особи – 16,33 грн, у разі звернення особи з порушенням встановленого законодавством строку – 48,99 грн.

2. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно – 190 грн.

3. Надання інформації з Державного реєстру прав власності на нерухоме майно – 50 грн.

4. Державна реєстрація інших речових прав на нерухоме майно – 100 грн.

5.Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно – 100 грн.

6. Внесення змін до записів про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно – 80 грн.

7. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи – 580 грн.

8. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі – 190 грн.

9. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – 100 грн.

10. Видача документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця – 130 грн.

11.Надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 96,05 грн.

 

Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради

 

Про Захід