Соціум

Дружина помічника керівника обласної поліції відремонтує дві дороги на Закарпатті

Перечинська міська рада Закарпатської області за результатами двох закупівель замовила ремонт доріг у двох селах вартістю майже 5,3 млн грн у ТОВ “СЕМ Білдинг”. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

За 3,51 млн грн здійснять капітальний ремонт вулиці Горького в с. Зарічево, ще 1,75 млн грн витратятьна капремонт дороги с. Ворочово (будинок села – дитячий навчальний заклад – фельдшерсько-акушерський пункт). На 2018 рік передбачено фінансування 1,8 млн грн та 0,6 млн грн відповідно. Договори діятимуть до кінця 2010 року.

В обох випадках ТОВ “СЕМ Білдинг” конкурувало за підряди з ТОВ “Ужгородське шляхово-будівельне управління 58”. В результаті на першому аукціоні переможець знизив ціну на 0,55%, на другому – неповних 0,6%.

ТОВ “СЕМ Білдинг” створене п'ять років тому. Першим засновником була директорка Закарпатської обласної федерації художньої гімнастики Валентина Плавайко, якій нині належить 20%. Потім до неї доєдналась Людмила Драгула (20%) та Іван Попович (60%). Людмила Драгула є дружиною помічникакерівника Головного управління Нацполіції у Закарпатській області Івана Драгули.

З 2016 року ТОВ “СЕМ Білдинг” отримало замовлень на 68,6 млн грн. Найбільшим замовником є КП Закарпатської обласної ради “Будкомплектторг” та Ратівецька сільрада.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

Наші гроші. Львів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 1 =