У Мукачеві відбувся відкритий Кубок Закарпатської області з Шотокан карате

Опубліковано:

25 листопада в Мукачеві пройшов відкритий Кубок Закарпатської області з Шотокан карате. Змагання зібрали близько 100 спортсменів з Іршави, смт. Довге, смт. Солотвино, м. Свалява, м. Мукачева та гостей з Калуша (Івано-франкська обл.) Організатором виступило Управління молоді та спорту закарпатської ОДА та Закарпатська обласна федерація Шотокан карате-до.
 “Ці змагання були підведенням підсумку року… В цьому сезоні спортсмени закарпатської області брали участь в змаганнях у Дніпрі, Коростені, Кишиньові (Молдова) так і в інших містах. Перемагали на Чемпіонатах України та Кубках України. Були учасниками та призерами Чемпіонату світу. Ось і тепер досвідчені спортсмени могли проявити свої здібності у поєдинках за звання кращого в нашому краї.” – каже голова федерації, суддя міжнародної категорії Роман Маслиган.
В трьох видах програми змагань було розіграно 31 комплект нагород. Мукачівський клуб карате “Сінай” зумів вибороти 16 перших місць. Кращими серед мукачівців стали: Фабрицій Софія, Плітченко Іван, Юлдашев Жайвахір, Гонак Ольга, Гонак Максим, Хайнас Саша, Богдан Любомир ,Мікла Богдан, Маслиган Миколай, Мушинський Кирил, Хімінець Богдан, Шанта Василь, Дзямко Михайло.
Серед іршавчан з СК “Атлант” кращими стали: Маковей Олександра, Кебелеш Василь, Алмаші Антон.
Переможцями у солотвинців стали: Влад Іван, Попович Мартин .
У Довжанського СК “Тхеан” золоті нагороди завоювали: Кузан Анастасія, Капцола Руслан, Ловга Денис. Для міста Свалява перемогу завоював Мигович Артем
У Калушан перемагали Сандей Максим, Смольський Віктор та Смольський Роман.