Ужгородська “Говерла” розпадається? У команді лишилося 3 футболісти

Опубліковано:

 Крик душі В'ячеслава Грозного, який сказав все, що думає про футбол в Ужгороді, журналістів, вболівальників і звернувся до Вадима Новинського – в блозі “Про дух часу”. 

 
“З моєї команди пішло 75% футболістів. Залишилося всього 3 людини, і то я не впевнений, що вони ще залишаться. Тому я звертаюся до всіх впливовим футбольним особам нашої країни, наприклад, до Вадима Новинського: “Було б непогано, якби Ви разом з Нестором Івановичем спонсорували “Говерлу” 50 на 50″. Я бачу, що пан Новинський – дуже порядна, цікава людина, бізнесмен серйозного рівня. Допоможіть нам! Якщо сьогодні Нестор Іванович не може фінансувати “Говерлу” в повному обсязі, так давайте навпіл! Прийдіть сюди, адже це класний край, Вам тут сподобається! Нехай тимчасово не можна грати в Севастополі, так приїжджайте до нас, я особисто готовий зустрітися з паном Новинським! Повірте, що після нашої зустрічі Ви будете фінансувати “Говерлу”, адже це ж цікаво. Для Вас, як для багатої персони, це копійки, так чому б не допомогти закарпатському футболу? Та Вас потім на руках будуть носити! 
 
У мене немає іншої можливості сказати про це, тому звертаюся через Ваше видання: “Допоможіть! Повірте, ми Вас не підведемо! Ви разом з Нестором Івановичем можете зробити великі справи, з часом ми в єврокубки потрапимо, тільки підтримайте нас на цьому етапі, нам сьогодні підтримка потрібна! Якщо чесно, просто руки опускаються, коли таке відбувається … Закарпаття має мати команду! Допоможіть нам, будь ласка! 
 
Грозний – Новинському: “Для Вас, як для багатої персони, це копійки, так чому б не допомогти закарпатському футболу?” Ретвіт 
 
Деякі журналісти по телевізору розповідають, що у нас 40 футболістів, велика текучка, єврокубковий бюджет … Ви б послухали наших футболістів, що вони говорять про тих журналістах! Я ні в якому разі не засуджую цих футболістів, адже вони грали в минулому чемпіонаті і навіть перевиконали своє завдання, тому що грали дуже пристойно. Я вдячний їм і бажаю удачі в нових клубах, треба завжди бути коректним. 
 
У нас немає сьогодні тих фінансів, які необхідні клубу УПЛ, тому до нас не йдуть футболісти. Наш роботодавець Нестор Іванович Шуфрич не приховує, що так, ми повинні за тривалий час і збираємося закрити половину до 20 липня і потрібно зменшувати бюджет в 2 рази. Так, реальність така, я з ним розмовляв. Мені дуже важливо, щоб ви написали: “Тільки один Нестор Шуфрич дає гроші на професійний футбол в Закарпатській області”. Чому інші не дають? Ви думаєте, немає багатих людей в нашому регіоні? Є, але ніхто не дає грошей! На нас ходять менше вболівальників, ніж на матчі внутрішнього чемпіонату Закарпаття. Чому? Тому що вони говорять, що це наша команда грає, а це команда Шуфрича. Це неправильний підхід! Тому немає футболу на Закарпатті останнім часом. Молоді футболісти десятиліттями вивозилися звідси і були продані різними людьми! 

Якщо забрати 75% футболістів у “Динамо”, “Шахтаря”, “Дніпра”, уявіть, що з ними трапиться – ретвіт 
 
Зараз читачі скажуть: “Та що там Грозний розповідає і т.д.”, але вони не розуміють всієї ситуації. Мені неприємно на це дивитися, тому, якщо є можливість, заблокуйте, будь ласка, коментарі до цієї статті, щоб вони нічого такого не писали. Я кажу чесно: “Ми кинули клич з усієї України, щоб знайти здатних талановитих гравців за невеликі зарплати”. Вже десь два десятки хлопців ми переглянули, з деякими хотіли б продовжити співпрацю далі. Я сподіваюся, що ряд деяких клубів, у яких перебір гравців, допоможе нам з футболістами. Чому вони будуть це робити? Тому що у нас гравці ростуть! Буяльський та Люлька виросли, Шарпар став краще грати … Всі, хто прийшов сюди грати, не просто гроші отримувати, а саме грати, ті всі виросли, всі без винятку! Так, я не можу попросити гравців у “Дніпра”, вони віддають їх “Волині” і “Карпатам”, це їх право, але є “Динамо”, “Шахтар”, “Металіст”, “Чорноморець”, “Ворскла” .. . Ми візьмемо невідомих гравців, що мають якості, нічого страшного. 
 
– Чи не буде з “Говерлою” такий же історії, як з “Кривбасом” або “Арсеналом”? 
 
– Чи не буде! Такої історії не буде, “Говерла” гратиме, але знаєте, якщо забрати 75% футболістів у “Динамо”, “Шахтаря”, “Дніпра”, уявіть, що з ними станеться. От сьогодні велика проблема для Бразилії, що Неймар і Тіаго Сілва не гратиме, так це 2 гравця! А у мене 75% гравців, практично вся середня лінія пішла – Ле Таллек, Балафас, Кочіш, Буяльський, Лисицький, Орос, Нікулае і ще ряд гравців. Акакпо ще не приїхав навіть! І ким тепер грати? Ким, скажіть, будь ласка?! Але ми не панікуємо, будуть молоді хлопці грати, нічого страшного не трапиться. З розумінням ми ставимося до слів, які говорить господар, що треба грати тими футболістами, які у нас є. 
 
Про Захід