Соціум

В Ужгороді відбулася фахова майстерня для голів РДА, представників рад та їх депутатського корпусу

 

Сьогодні, 11 жовтня у малому залі Закарпатської облради в рамках проекту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні”  (ПУЛЬС) відбулася одноденна фахова майстерня для голів районних рад області, представників рад та їх депутатського корпусу.

Серед учасників – заступник голови облради Петро Грицик, голова Свалявської райради Мирослава Ливч, заступник голови Виноградівської райради Адальберт Сверенко та ін.

Організатори -Українська асоціація районних та обласних рад — Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування спільно з Асоціацією міст України за фінансової підтримки USAID.

ПУЛЬС проведе такі навчання у 23 регіонах України. Після досліджень потреб, розроблені навчальні програми за різними напрямками.

На Закарпатті розглянуто тему: “Реформа місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної  організації влади в Україні”.

Мета- підвищення якості життя людини за рахунок створення ефективної системи управління і забезпечення сталого територіального розвитку.

Модератором заходу був  експерт Асоціації Олександр Даниленко.

З вітальною промовою виступив Петро Грицик.

Традиційно  фахова майстерня працювала у формі живого діалогу, у ході якого  організатори мали змогу презентувати тему, після чого учасники обмінювалися враженнями і думками, ставили низку запитань.

Роз'яснено законодавство у даній сфері, а також механізми його реалізації на практиці. Обговорено особливості міжбюджетних відносин, питання розподілу субвенцій у об'єднаних територіальних громадах та наповнюваності місцевих бюджетів.

       Прес-служба облра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + = 6