Сьогодні мукачівські медики відзначали професійне свято

Опубліковано:

 Як повідомила виданню “Про Захід” Прес-служба облради, сьогодні в Мукачеві відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників галузі охорони здоров'я України, яке відзначається щорічно у третю неділю червня. Медиків Мукачева вітали голова обласної ради Іван Балога, заслужений лікар України, депутат облради, головний лікар Мукачівської центральної районної лікарні Василь Васюта, Мукачівський міський голова Золтан Ленд'єл, депутат райради Василь Бігунець.

Охоронців здоров'я насамперед привітав головлікар Мукачівської ЦРЛ Василь Васюта, який зазначив, що урочистості – це і своєрідний підсумок роботи за минулий рік.

“Країна переживає нелегкі часи. Це стосується й різних галузей, в тому числі й медицині. Нам вдалося ліквідувати всі борги 2013 року, й майже на 6 відсотків збільшилося фінансування закладу цьогоріч. В перші дні ургентна допомога пацієнтам надається безкоштовно. Нині в лікарні на одного пацієнта в день виділяється 42 гривні, що є одним з найвищих показників в краї. Як було обіцяно рік тому жодних скорочень лікарів у нас не сталося. Час показав, що “реформи” медичної галузі попередньої влади були провальними. Втім ми продовжуємо динамічно розвиватися. Завдяки допомозі команди Віктора Балоги оновлюємо заклад, отримуємо нове обладнання. Й досі Мукачівська ЦРЛ залишається кращою в краї”, – зазначив Василь Васюта.

Привітав медичну спільноту міста й голова Закарпатської обласної ради Іван Балога. “Найперше дякую Вам за нелегку працю, врятовані життя, милосердя, співчуття та добросовісне служіння хворим жителям краю. Ваш колектив монолітний і разом долає всі труднощі. Ви заслуговуєте на допомогу, адже й самі є зразком для своїх колег. Приємно, що збільшується кількість благодійників, які допомагають закладу. Будемо сподіватися, що проблеми з проведенням грошей казначейством теж будуть вирішені. Ми будемо робити все для того, щоб краянам було комфортно в медичних закладах. Хочу побажати вам успіхів та рівнятися на європейські стандарти надання медичної допомоги громаді. В тому числі ми маємо в майбутньому запроваджувати й страхову медицину”, – зазначив керівник ради.

Опісля Іван Балога нагородив ряд медпрацівників міста відзнаками та подарунками. Так, грамотою обласною ради та подарунками нагородили: завідувача жіночої консультації Мукачівської центральної районної лікарні, голову профспілкового комітету Омеляна Решетаря, лікаря акушера-гінеколога ЦРЛ Надію Бухало, заступника головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи ЦРЛ Юрія Головчака, головну медичну сестру ЦРЛ Одотю Гонак, завідуючу гастроентерологічного відділення Наталію Зареву, заступника головного лікаря по лікувальній роботі ЦРЛ Василя Мацейка, завідувача хірургічного відділення №2 ЦРЛ Сергія Паламарчука, лікаря-кардіолога ЦРЛ Жанну Тегзу. Подарунки також отримають колективи відділень Мукачівської ЦРЛ.


 

 

Про Захід