Соціум

Як працює “гаряча лінія” Закарпаттяобленерго

 

До уваги споживачів електричної енергії!

З метою підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, більш оперативного реагування на звернення громадян та формування прозорого інформаційного середовища з питань постачання електричної енергії у
ПрАТ "Закарпаттяобленерго" функціонує інформаційно-консультаційний центр по роботі зі споживачами електричної енергії (далі – ІКЦ) та діє "Гаряча телефонна лінія ПрАТ "Закарпаттяобленерго".

Отримати необхідну консультацію чи роз'яснення з питань електропостачання, висловити зауваження, повідомити про факти розкрадання електричної енергії чи оскаржити неправомірні дії персоналу компанії можна за телефоном:

(0-312) 61-94-96. Адреса ІКЦ: Ужгородський район, с. Оноківці,
вул. Головна, 57.

ІКЦ та "Гаряча лінія ПрАТ "Закарпаттяобленерго" працюють:

  • понеділок-п'ятниця: з 8:00 до 17:00 (обідня перерва: з12:00 до 13:00);
  • у неробочий час, а також у вихідні та святкові дні лінія працює в режимі автовідповідача із записом вхідних голосових повідомлень, які мають містити контактні дані та причину звернення.

 

У разі виникнення спірних ситуацій між споживачем та енергопостачальником з питань енергозабезпечення, для об'єктивного їх розв'язання Ви маєте можливість написати звернення до Комісії, яка працює при Інформаційно-консультаційному центрі. До складу Комісії входять представники сектора НКРЕКП у Закарпатській області, Інспекції Держенергонагляду у Закарпатській області та ПрАТ "Закарпаттяобленерго". Отримати інформацію щодо порядку роботи Комісії ІКЦ можна, звернувшись на "Гарячу телефонну лінію
ПрАТ "Закарпаттяобленерго" за номером телефону (0-312) 61-94-96.

 

Дирекція ПрАТ "Закарпаттяобленерго"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 1 =