Чемпіонами світу стануть європейці

Опубліковано:

Чемпіонат Світу2014 підходить до завершення, вже скоро буде відомо, хто ж отримає такий бажаний кубок. Сьогодні стартує ½ фіналу. 4 найсильніші команди впродовж двох днів боротимуться за можливість бути у фіналі. Бразилія, Німеччина, Голландія, Аргентина за кого вболівають закарпатці та які прогнози вони мають? Про сьогодні дізнавалися журналісти “Про Заходу”.

   Володимир Тарасюк, спортивний оглядач: “Перемогти має Німеччина. Це сильна, дисциплінована команда, яка має перевагу над Бразилією, і якщо сьогодні рефері не підсудять бразилійцям, то німці мають вийти у фінал. Також мені подобається Голландія, але, здається, що ця команда не пройде, бо зазвичай збірним, які показують гарний футбол, потім чомусь не щастить”.

 Денис Фазекаш, спортивний журналіст: Усі чотири команди, які залишилися, мають показати хороший футбол. Та я думаю, що перемогти має Голландія, бо ні Бразилія, ні Аргентина не “тягнуть” на  чемпіонство. Вони хваляться складом команди, а от гри немає. Підтримую Німеччину, але вболіваю за Нідерланди”.

 

 

Андрій Ганусич, держслужбовець: “Цього року я не пропустив жодної гри, ретельно стежу за подіями у Бразилії. Вболіватиму виключно за європейські команди, бо вони мені подобаються більше. Вже багато років тримаю кулаки за Голландію, але цій команді, на жаль, не щастить. Схиляюся до думки, що перемогти має Німеччина, бо це “машина” з якою важко боротися.

 

Ярослав Шафарь, заступник міського голови Ужгорода: Я вболіваю за Голландію, тож сподіваюся, що вони стануть Чемпіонами світу. На мою думку, помаранчеві давно заслужили кубок, адже це єдина команда, яка програла аж три фінали, але до сих пір так і не ставала переможцем. Пора вже! Що ж до їхнього суперника у фіналі, думаю, ним стане Бразилія, яка сьогодні переграє німців.

 

Святослав Бабіля, координатор громадянської мережі “ОПОРА” на Закарпатті: “Зазвичай на турнірах я вболіваю за Нідерланди, якщо, звісно, не грає збірна України. Не зраджую їм і на теперішньому Чемпіонаті. Голландії завжди симпатизував, бо це країна, яка підготувала багатьох молодих талановитих футболістів. Їх команди “Аякс”, “Фейенорд” та інші завжди виступали кузнею кадрів для провідних клубів Європи. В сьогоднішньому півфіналі вболіватиму за Німеччину. Нехай ми тепер не завжди задоволені політикою цієї держави щодо України, Але я все-одно за європейську країну. Тим паче, бразилійців ніколи особливо не любив. Хоча, слід визнати, Бразилія виглядає доволі сильною. На мою думку, тепер це дійсно хороша команда, на відміну від двох попередніх Чемпіонатів. Тож прогнозую, що господарі Чемпіонату у фінал пройдуть. Отже, припускаю, що в фіналі гратимуть Бразилія та Голландія. А вже переможця прогнозувати не хочу – буду просто вболівати за голландців.

Олександра Терембець, отримала диплом ФФУ, спортивний журналіст: “Футбол дивлюся якщо не виходить онлайн,то в повторах. Вболіваю за Бразилію, хоча, відверто, очікувала від цієї збірної більше. Та нема чому дивуватись, ще груповий етап показав, що цей мундіаль буде цікавий і непередбачуваний. Сьогодні, не зважаючи на мою симпатію до Бразилії, думаю,переможе Німеччина, виглядала краще. Завтра перевагу віддаю Голландії. Відповідно, мої суб'єктивні прогнози на фінал,- Німеччина – Голландія. Думаю, цього року вікторію святкуватимуть німці.

 “Про Захід”

Про Захід