Сьогодні чопським прикордонникам вручили засоби індивідуального захисту (ФОТО)

Опубліковано:

 Сьогодні на території Чопського прикордонного загону відбулося урочисте вручення засобів індивідуального захисту прикордонникам, що нестимуть службу на Сході нашої країни в зоні АТО. 17 шоломів чеського виробництва 4 ступеню захисту та 80 кровозупинних джгутів (на загальну суму майже 40000 гривень) були закуплені на кошти, зібрані працівниками Чопської міської ради та її виконавчого комітету. Також, до підтримки наших захисників залучилась і громадськість міста. Завдяки їхнім зусиллям та проведеній роботі, були зібрані продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни на суму близько 4000 гривень. Повідомляє сайт  Чопської міської ради

У своєму виступі міський голова Галини Цар подякувала прикордонникам за мужність, звитягу та героїзм, а також побажала усім їм неушкодженими повернутися додому. Також мер Чопа зазначила, що вже на найближчій сесії міськради, яка відбудеться 15 липня, буде розглянуто програму допомоги Чопського прикордонного загону, згідно якої будуть закуплені інші засоби індивідуального захисту для наших військових.

Начальник штабу Чопського прикордонного загону Брицький. В.В подякував громадськості міста, меру Чопа за таку допомогу і зазначив, що вона буде надзвичайно корисною для наших хлопців на Сход.

Про Захід