Соціум

В Ужгороді для діток зорганізують масове бульбашкове дійство

24 серпня у нашої країни – День народження. І святкування має бути яким? Веселим! Тому Рух підтримки закарпатських військових закликає усіх дітей, молодь, студентів, мам, тат, дідусів, бабусь, тіток, вуйків, сватів та просто друзів долучитися до масового бульбашкового дійства. Про це повідомила на своїй сторінці у ФБ Вікторія Жуйко, волонтер РПЗВ.

"24 серпня, біля обласної філармонії, із 17 до 18 години, ми вирішили усі повернутися у дитинство!" – пише волонтерка. – "Під гарну музику ми пострибаємо, поспіваємо, надуємо тисячі мильних бульбашок, покидаємося фарбами холі і привітаємо Україну з Днем народження! За задумом, упродовж години забаву зніматиме на відео наш талановитий оператор, з отриманого матеріалу – змонтують кліп-привітання з Ужгорода".

Упродовж дійства волонтери Руху підтримки закарпатських торгуватимуть безпрограшною лотерейкою, смаколиками, напоями, невеликою кількістю бульбашок та пакетиками із фарбами холі. Усі кошти, зібрані під час заходу, будуть спрямовані на допомогу пораненим. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − = 5