Соціум

Держаудитслужба нагадує мешканцям Закарпаття номери «телефону довіри»

Основним завданням Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області є реалізація повноважень Держаудитслужби на території Закарпатської області. Управління, відповідно до покладених на нього завдань, здійснює державний фінансовий контроль, спрямований на ефективне, законне, цільове, результативне використання та збереження державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, досягнення економії бюджетних коштів.
Зворотній зв'язок органів Держаудитслужби з громадськістю забезпечується за допомогою "телефонів довіри" щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9 год до 17 години. 
Діючі номери "телефонів довіри": 
– Держаудитслужби України (м. Київ) (044) 425-80-30;
– Західний офіс Держаудитслужби (м. Львів) (032) 255-39-46; 
– Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області (0312) 61-76-90.
Кожен громадянин, зателефонувавши за цими номерами, може отримати роз'яснення щодо повноважень Державної аудиторської служби, повідомити про нецільове чи незаконне використання бюджетних коштів та майна, зловживання при веденні бухгалтерського обліку й фінансової звітності в органах виконавчої влади, державних фондах, бюджетних установ і суб'єктів господарювання державного сектору економіки та на підприємствах, установах, організаціях, які отримують (отримували) кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують державне чи комунальне майно.
Прес-служба ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48 − 39 =