Події

У Рахові розчищають замулені комунікаційні мережі (Фото)

Вчора до Рахова з Ужгорода та Хуста прибули спецавтомобілі Scania та КамАЗ для аварійно-відновлювальних робіт і розчистки замулених комунікаційних мереж. інформує прес-служба ОДА.

Спецтехніка працюватиме стільки, скільки буде необхідно для Рахова – такі домовленості досягнуті між ОДА й Рахівською РДА з одного боку та Ужгородською і Хустською міськрадами з іншого. Крім цього на ліквідації наслідків стихії задіяна техніка Рахівського лісгоспу та Держслужби з надзвичайних ситуацій. Уже встановлено, що руйнівні наслідки негоди підсилив людський фактор.

Зливові потоки знесли саморобні берегоукріплення з автомобільних покришок, які створили штучну загату, через що вода вийшла з берегів і підтопила центральну частину міста (усього вісім вулиць). До речі, зруйнований на околиці міста місток розташований на вулиці, якою йде урочиста хода під час фестивалю "Гуцульська бринза", і з міськради вже лунають пропозиції скасувати фестиваль, який запланований на 2 вересня. Однак Рахівській райдержадміністрації дано доручення провести відновлювальні роботи в стислі терміни. "Гуцульська бринза" – це найкращий фестиваль Закарпаття, про те, щоб його скасувати, не може бути й мови.

За інформацією закарпатських надзвичайників, 30-тихвилинна сильна злива у Рахові спорвокувала значне підвищення рівнів води із подальшим виходом її за межі берегів у потічку Буркут та інших гірських потічках.
В результаті цього поверхневим стоком було підтоплено 80 дворогосподарств, з яких 10 житлові будинки, пошкоджено 4 містки до житлових будинків та один міст на дорозі місцевого значення. 
Впродовж минулої доби підрозділи ДСНС безперервно здійснювали відкачку води з підвалів житлових будинків. Станом на 21:00 відкачано 800 куб. м води з 15 підвалів. Над ліквідацією працювали 12 рятувальників та 5 одиниць техніки. Роботи тривають.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 54 = 55