Події

Як берегівчани оцінюють роботу місцевих правоохоронців

У Берегові провели опитування місцевого населення, інфорумє ГУНП у Закарпатській області.

У Берегівському відділі поліції відбувся прийом громадян заступника начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Володимира Улинця, спеціалісти відділу комунікації провели опитування місцевого населення. Громада Берегівщини високо оцінила роботу місцевих правоохоронців. 
Із запитаннями “Чи довіряєте ви поліції?”, “В яких випадках вам доводилося мати з нею справу?”, “Чи маєте якісь побажання до роботи правоохоронців?” спеціалісти відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Закарпатській області звернулися до 45 людей. Крім цього, їх попросили оцінити роботу Берегівського відділу поліції за десятибальної шкалою, де 1 – найнижчий та 10 – найвищий бал. 
Подібне опитування проводилося в Берегові минулого року. Місцеві жителі знову високо оцінили правоохоронців. Найнижчий бал поставив житель району, він пояснив, що, для прикладу, поліції Чехії поставив би 7 балів, а в найрозвиненіших країнах правоохоронці працюють, на його думку, на оцінку 8-9.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

53 − 43 =