Соціум

В Ужгороді завершилася соціальна акція «Перший портфелик»

Соціальна акція "Перший портфелик", яка проводилася цього року із 1 до 17 серпня, завершилася сьогодні врученням шкільних ранців 77 діткам, які проживають в Ужгороді і підуть 1 вересня до першого класу. Це – діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти та напівсироти, з числа внутрішньо переміщених осіб, із сімей учасників АТО, а також родин, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Майбутні першокласники отримали нові шкільні портфелики з усіма необхідними канцтоварами та приладдям для навчання. Також дітки подивилися виставу, яку організував Закарпатський академічний обласний театр ляльок "Бавка", після чого ласували солодощами, які любʼязно надали меценати акції, брали участь у веселих розважальних іграх.

Уже вкотре акцію проводили Ужгородський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Благодійним фондом "Карітас-Caritas" Мукачівської греко-католицької громади і Ресурсним центром для підтримки та супроводу ВПО в Закарпатській області ГО "Справа Кольпінга в Україні".

Ужгородський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякує за допомогу Ужгородській міській раді, Управлінню патрульної поліції в Закарпатській області, оздоровчому комплексу "Карпати" (Марта Теплухіна) , фермерському господарству "Коник" (Василь Мелеш), ТОВ "Страйвер" (Олександр Якушев), ТМ "Полонинський хліб" (Микола Палушка, ТОВ "РІК-У" (Євген Ященко), всім небайдужим людям, які відгукнулися на заклик допомогти дітям.

Більше фото – за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

48 − = 42