Події

На Львівщині шахраї вимагають гроші від підприємців, представляючись фіскалами

За наявною у органів фіскальної служби Львівщини інформацією продовжуються випадки вчинення з допомогою телефонного зв'язку шахрайських дій невідомими особами, які видають себе за працівників фіскальної служби, з метою протиправного заволодіння коштами суб'єктів господарської діяльності, інформує ГУ ДФС у Львівській області.

 Такими діями зазначені особи не лише злочинним способом заволодівають коштами громадян, а й підривають довіру до держави та її виконавчих органів.

ГУ ДФС у Львівській області неодноразово інформувало про намагання шахраїв заволодіти коштами суб'єктів господарювання шляхом їх перерахування на вказані за телефоном розрахункові рахунки.

Будьте пильні. У будь якому випадку переконайтесь, що Вам дійсно телефонує працівник фіскальної служби – попросіть його назватися, зателефонуйте на його робочий телефон.

У жодному разі не сплачуйте кошти на запропонований Вам по телефону  рахунок.

Не сплачуйте кошти у бюджет поспіхом. З'ясуйте достовірність реквізитів рахунку на сайті ГУ ДФС у Львівській області (http://lv.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/), або самостійно передзвоніть у відділ обліку платежів.

Ви можете допомогти виявити шахраїв, фіксуючи такі злочинні дії та повідомляючи про такі факти правоохоронні органи та органи фіскальної служби.

Одночасно зазначаємо, що про неправомірні дії або бездіяльність, можливі корупційні правопорушення посадовими особами органів ДФС можна цілодобово повідомляти за телефоном 0800-501-007 (напрямок "4") на гарячу телефонну лінію "Пульс", а також за телефоном 297-36-09.

                                                                               

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

65 + = 72