Соціум

На Львівщині податковий борг зменшено на 211 мільйонів гривень

Як повідомили в управлінні погашення боргу ГУ ДФС у Львівській області cтаном на 01.08.2018 сума податкового боргу до Зведеного бюджету за даними ІС склала 3233,8  млн. гривень.

З метою забезпечення скорочення податкового боргу податковими органами області з початку року вжито ряд заходів, в тому числі:

– описано майна в податкову заставу на суму 314,3 млн.грн.;

– направлено 247 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок готівкових (безготівкових коштів) на суму 191,9 млн.грн., судами задоволено 55 позов на суму 22,8 млн.грн., стягнуто коштів в погашення податкового боргу з банківських рахунків 5,7 млн.грн.;

– направлено 15 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 26,5 млн.грн., задоволено 4 позови щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 8,1 млн.гривень.

В результаті цих та інших заходів протягом січня-липня 2018 року погашення податкового боргу склало 210,9 млн.грн., в тому числі:

– живими коштами – 176,5 млн.грн. (стягнення грошових коштів інкасовим податків та самостійне погашення боргу, інше).

– списання боргу – 34,4  млн. гривень (за рахунок ліквідації підприємств-банкрутів та списання безнадійного боргу, стосовно якого минув строк давності).

ГУ ДФС у Львівській області 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 69 = 79