“Пожежний” Кубок України повезуть в Одесу

Опубліковано:

Друге місце посіли кияни, третє – рятувальники з Волині, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

Фінішував останній, четвертий вид змагань Кубка України з пожежно-прикладного спорту. Його учасники боролися за перемогу у бойовому розгортанні від пожежної мотопомпи на спортивному комплексі "Локомотив" у Чопі. Це одна з найскладніших та одночасно вирішальних дисциплін. Тут кожна секунда на вагу золота. Та й успіх усієї команди залежить від надважкої роботи кожного учасника.

Але перемога все одно має дістатись найсильнішим і ними стали спортсмени з м. Києва. Вона змогла виконати всі елементи вправи і заповнила мішені водою за час 26,27 с. З результатом 27,53 секунди фінішували другими рятувальники з Волинської області. А на трєтьому місці з результатом 27,54 с  спортсмени з Одеської області.

Після закінчення цього виду відбулося нагородження переможців та урочисте закриття змагань.