Соціум

Про роздрібну торгівлю підакцизними товарами

Головне управління ДФС у Львівській області повідомляє, що у зв'язку з запровадженням в експлуатацію з 02.08.2018 програмного забезпечення "Ліцензування виробництва та обігу (спирт, алкогольні напої, тютюнові вироби)" введено єдиний зразок заяви про видачу/внесення чергового платежу/переоформлення/видачу дубліката/анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, алкогольними напоями – сидром та перрі (без додання спирту), тютюновими виробами.

Для повноти внесення інформації рекомендуємо використовувати форму заяви, розміщену на субсайті територіальних органів ДФС у Львівській області за посиланням.

У заяві необхідно вказувати код та назву виду діяльності. Платіжні документи (квитанція, платіжне доручення) необхідно надавати окремо до кожної заяви (окремо оплата за ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та окремо оплата за ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами).

Платники податків, які планують здійснювати діяльність з роздрібного продажу підакцизних товарів, повинні стати на облік в ОДПІ та їх відділення за місцем розташування торгівельних об'єктів подавши заяву за формою №17-ОПП для відкриття інтегрованих карток як платників окремих податків з метою зарахування коштів, сплачених за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами та акцизного податку до місцевого бюджету.

ДФС у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 15 = 21