В ужгородській “Говерлі” новий гравець

Опубліковано:

 Головний тренер “Говерли” В'ячеслав Грозний підтвердив телеканалу “Футбол 1” інформацію про те, що ужгородський клуб чекає скорочення бюджету. “У більшості команд, які борються за єврокубки, клубний бюджет буде зменшений. Буде він зменшений і в “Говерли”. Це реальна ситуація, яка є. Думаю, що іноземців ми брати не будемо. Швидше за все, пріоритетом будуть українські гравці, багато молоді, яка йде за списком Б, такі як Буяльский і компанія”, – цитує Грозного terrikon.com.

Є у “Говерли” новачки. Контракт з клубом підписав Юрій Путраш, який останні сезони виступав за сімферопольську “Таврію”. Довідка: Юрій Путраш народився 29 січня 1990 року в Міжгір'ї (Закарпатська область). У період з 2003–2007 рр. Юрій навчався в СДЮШОР, де він отримав найважливіший досвід виступів у складі молодіжних команд. У 2006 р. Путраш став гравцем “Металурга”, який представляє Донецьку область. Тут Путраш затримався лише на один сезон, протягом якого йому не було надано ігрового часу ні в одному матчі. Пізніше, в 2008 р., Путраш приєднався до “Ниви”, у складі якої виступав один сезон. Протягом цього часу Юрій став ключовим гравцем у півзахисті, демонструючи дуже хорошу гру.

За сезон він провів 41 матч і забив 1 м'яч. У 2010 році “Оболонь” зробила пропозицію “Ниві” про покупку футболіста. Умови влаштували кожну зі сторін, тому підписання контракту відбулося вже влітку того ж року. Після переходу в “Оболонь” Юрій провів з командою передсезонну тренування, де головний тренер визначив можливості гравця, а також його сильні і слабкі сторони. У сезоні-2010/2011 захисник отримав можливість виступити в 16 матчах, в яких він продемонстрував злагоджену гру і зумів стати дуже важливим гравцем в центрі поля.

“Таврія” виявила бажання купити Юрія влітку 2011 року, зробивши вигідну пропозицію “Оболоні”. Путраш був не проти переїзду до Сімферополя, тому побажав завершити угоду в найкоротший термін. Сезон-2011/2012 Юрій зустрів як повноцінний гравець “Таврії”, за яку він відіграв 17 матчів. У 2010 році Юрій Путраш дебютував на міжнародному рівні у матчі молодіжної збірної України до 21 року, у складі якої він провів у сумі 6 матчів і забив 1 м'яч.

Про Захід